اکسیر گشت

شرکت خدمات مسافرتی اکسیر گشت با هدف ارائه خدمات گردشگری به هموطنان گرامی و همچنین مسافرین خارجی، در داخل و خارج از کشور تأسیس گردید. چندی نپایید که این شرکت به لطف ایزد منان و به پشتوانه حمایت ملت هوشمند و بهره گیری از پرسنل متخصص و کارآمد و بکارگیری متدها و علوم نوین جهان، به یکی از قطب های بزرگ این صنعت رو به رشد در ایران بدل شد چنان که سهم بزرگی از خدمات صنعت توریسم در کشور را به عهده گرفته است.

این شرکت از ابتدا کیفیت خدمات را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و سعی در انجام وظایف خود به عنوان یکی از بزرگترین و پر افتخار ترین دفاتر گردشگری در ایران، به نحو احسن، در راستای جلب رضایت مسافرین و همکاران محترم را دارد. بدین منظور و در جهت پیشرفت هرچه بهتر این صنعت در کشور عزیزمان، اين شركت اقدام به ارائه خدماتی از قبیل طراحی و برگزاری تور های داخلی و خارجی، فروش بلیط شرکت های هوا پیمایی داخلی و خارجی، رزرواسیون آنلاین پرواز، هتل و تور نموده است.

در ضمن به منظور هرچه سریع و آسانتر شدن دسترسی، و با هدف ایجاد بستر E–TOURISM، سامانه رزرواسیون آنلاین را در اختیار شما همكاران عزیز قرار داده است و همچنین با عضویت شمار زیادی از دفاتر خدمات گردشگری در ایران در سامانه خود، جهت افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات نوین الکترونیکی به همکاران گرامی می کوشد.

همکاران

اکسیر گشت همواره سعی خود را بر آن داشته تا با همکاری و انعقاد قرارداد با برترین شرکت های توریستی، مجموعه های اقامتی و برترین خطوط هوایی دنیا خدماتی شایسته و برتر را ارائه نماید. برخی از همکاران و مجموعه های همراه اکسیر گشت:

معراج
همکاران۷
همکاران۸
همکاران۲
ققنوس
همکاران۴
همکاران۵
همکاران۶

افتخارات

  • برگزیدجشنواره بین المللی آژانس گردشگری سال ۹۳

    همایش داخلی ۹۴
  • برگزیده دومین دوره جشنواره بین المللی آژانس گردشگری سال ۹۳

    برگزیده آژانس گردشگری